
| file download | /uploads/product/YN-DCW9040-16-2703SB/YN-DCW9040-16-2703SB.doc |
|---|---|
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 2731Hz |
| Weight | 2g |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤100mA |
| Operating Voltage | 2-5V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCW9040-16-2703SB |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 16±3Ω |
| Product size | 9*4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |