
| file download | /uploads/product/YN-DCW8530-16-2703S/YN-DCW8530-16-2703S.doc |
|---|---|
| Product size | 8.5*8.5*3mm |
| Impedance | 16±3Ω |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 1g |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 2731Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤80mA |
| Operating Voltage | 2-5V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCW8530-16-2703S |
| Capacitance at 120Hz |