
| file download | /uploads/product/YN-DCW6540-12-2703S/YN-DCW6540-12-2703S.doc |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 0.3g |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 2731Hz |
| SPL | ≥80dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤120mA |
| Operating Voltage | 2-5V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCW6540-12-2703S |
| Quantity | / |
| Impedance | 12±2Ω |
| Product size | 6.5*6.5*4 |
| Capacitance at 120Hz | / |