
| file download | /uploads/product/YN-DCW5020-12-4003S-Central Hole/YN-DCW5020-12-4003S中.doc |
|---|---|
| Weight | 0.1g |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| SPL | ≥75dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤100mA |
| Operating Voltage | 2.5-4.5V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCW5020-12-4003S-Central Hole |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 12±3Ω |
| Product size | 5*5*2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |