
| file download | /uploads/product/YN-DCW5018-12-4003S/YN-DCW5018-12-4003S.pdf |
|---|---|
| Product size | 5.2*5.2*1.8mm |
| Quantity | / |
| Impedance | 12±3Ω |
| Carton size | / |
| Weight | 1g |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| SPL | ≥75dB |
| Current Consumption | ≤110mA |
| Frequency Range | / |
| Operating Voltage | 2-4V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCW5018-12-4003S |
| Capacitance at 120Hz | / |