
| file download | /uploads/product/YN-YDW5530-3512W/YN-YDY5530-3512W150.doc |
|---|---|
| Product size | 54.6*31mm |
| Impedance | / |
| Quantity | / |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 36g |
| Carton size | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 3500±500 |
| SPL | ≥100dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤60mA |
| Operating Voltage | 6~24V |
| Rated Voltage | 12/24V |
| Model | YN-YDY5530-3512W |
| Capacitance at 120Hz | / |