
| Capacitance at 120Hz | / |
|---|---|
| Product size | 54*55MM |
| Impedance | / |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 20g |
| Storage Temperature | -20℃~+70℃ |
| SPL | ≥120dB |
| Resonant Frequency | 2500±500Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -10℃~+60℃ |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤120mA |
| Operating Voltage | 3-24,220-250V |
| Rated Voltage | 12/24/220V |
| Model | YN-YDY5455-2512W |