
| file download | /uploads/product/YN-YDW9018-4012/YN-YDW9018-4012.doc |
|---|---|
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 0.2g |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| SPL | ≥75dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Operating Voltage | 1-24V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-YDW9018-4012 |
| Impedance | / |
| Product size | 9*9*1.8mm |
| Capacitance at 120Hz | 12000±20%pF |